O NAS

Mobirise

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz doskonała znajomość potrzeb klientów i ich aut pozwala nam codziennie mierzyć się z nowymi wyzwaniami i nowymi problemami związanymi z elektromechaniką samochodową. Mamy na koncie setki samochodów przewijających się przez nasz warsztat oraz tysiące godzin poświęconych na ich naprawę. Nad prawidłowym wykonaniem usług czuwa grono wykwalifikowanych elektromechaników...

Zajmujemy się pojazdami wszystkich marek i modeli. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i testowy, który znacznie ułatwia i przyśpiesza zdiagnozowanie problemu. Do każdego auta podchodzimy z taką samą dużą odpowiedzialnością, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że dla Państwa może to być nie tylko środek transportu, ale i narzędzie codziennej pracy.

Ze swojej strony zapewniamy opiekę doświadczonego mechanika, ale przede wszystkim profesjonalne traktowanie każdego przypadku awarii – niezależnie od tego, czy jest to drobna usterka wymagająca dziesięciu minut pracy, czy poważny defekt unieruchamiający auto na kilka dni.

Ale nie wierzcie nam na słowo – przyprowadźcie swoje auto, aby samemu się o tym przekonać.

CZEKAMY NA CIEBIE

ul. Brzozowa 35
05-230
Kobyłka
531-188-262
info@carelectric.com

WYKONUJEMY

Przeglądy serwisowe
Serwis klimatyzacji
Wymiana rozrządu
Naprawa usterek
oraz wiele więcej...